Výsledky ročníku 2022 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Kš 1 | Ra 2 | Bu 3 | Tř 4 | Ko 5 | Ro 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radovesnice I | 5 | 109.31 | 20,25 | KO | - | |||||
2. | Zibohlavy | 4 | 79.65 | 19,11 | KO | - | - | ||||
3. | Klučov | 4 | 82.26 | 19,93 | KO | - | - | ||||
4. | Ovčáry | 4 | 97.53 | 21,05 | KO | - | - | ||||
5. | Ratenice | 4 | 129.53 | 20,46 | KO | - | |||||
6. | Dolní Břežany | 3 | 84.19 | 21,96 | PZ | - | |||||
7. | Bulánka | 1 | 20.3 | 20,30 | KO | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Kš 1 | Ra 2 | Bu 3 | Tř 4 | Ko 5 | Ro 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 143.06 | 25,72 | KO | - | |||||
2. | Klučov | 3 | 73.04 | 22,75 | KO | - | - | - | |||
3. | Kšely | 1 | 23.61 | 23,61 | KO | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Kš 1 | Ra 2 | Bu 3 | Tř 4 | Ko 5 | Ro 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ratenice | 5 | 96.26 | 15,06 | KO | - | |||||
2. | Ovčáry | 4 | 67.69 | 16,24 | KO | - | - | ||||
3. | Zibohlavy | 4 | 72.52 | 16,24 | KO | - | - | ||||
4. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 80.96 | 19,40 | KO | - | - | ||||
5. | Rostoklaty | 4 | 93.51 | 16,91 | KO | - | - | ||||
6. | Klučov | 3 | 46.2 | 14,44 | KO | - | - | - | |||
7. | Nové Jirny | 3 | 58.32 | 18,87 | PH | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Kš 1 | Ra 2 | Bu 3 | Tř 4 | Ko 5 | Ro 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ratenice A | 5 | 103.42 | 18,58 | KO | - | |||||
2. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 163.58 | 25,91 | KO | - | |||||
3. | Rostoklaty A | 4 | 120.92 | 23,61 | KO | - | - | ||||
4. | Turkovice | 4 | 125.56 | 27,06 | PH | - | - | ||||
5. | Klánovice A | 4 | 184.58 | 29,71 | AB | - | - | ||||
6. | Zibohlavy | 3 | 52.3 | 17,07 | KO | - | - | - | |||
7. | Ovčáry | 3 | 66.15 | 18,73 | KO | - | - | - | |||
8. | Rostoklaty B | 3 | 93.37 | 23,99 | KO | - | - | - | |||
9. | Klučov A | 3 | 107.99 | 29,83 | KO | - | - | - | |||
10. | Klučov B | 3 | 121.74 | 27,68 | KO | - | - | - | |||
11. | Ratenice B | 2 | 47.14 | 20,25 | KO | - | - | - | - | ||
12. | Nové Jirny | 2 | 67.27 | 28,13 | PH | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 39 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: