Výsledky ročníku 2013 časy
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Po 2 | Kš 3 | Bř 4 | Bu 5 | Ho 6 | Če 7 | Ro 8 | Tř 9 | Ra 10 | Do 11 | Ko 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Měcholupy | 5 | 104.63 | 20,07 | AB | - | - | - | - | - | - | ||||||
2. | Bulánka | 5 | 115.36 | 22,15 | KO | - | - | - | |||||||||
3. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 120.65 | 23,76 | KO | - | |||||||||||
4. | Rostoklaty | 5 | 129.95 | 24,44 | KO | - | - | - | - | - | - | ||||||
5. | Poříčany | 5 | 131.72 | 25,50 | KO | - | - | ||||||||||
6. | Klučov | 5 | 132.92 | 25,05 | KO | - | - | - | - | - | - | - | |||||
7. | Třebovle | 5 | 133.76 | 24,76 | KO | - | |||||||||||
8. | Kšely | 5 | 146.38 | 26,57 | KO | - | - | - | - | - | |||||||
9. | Vitice | 5 | 189.69 | 35,17 | KO | - | - | - | - | - | |||||||
10. | Břežany II | 2 | 57.73 | 28,79 | KO | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Po 2 | Kš 3 | Bř 4 | Bu 5 | Ho 6 | Če 7 | Ro 8 | Tř 9 | Ra 10 | Do 11 | Ko 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulánka | 4 | 59.23 | 14,63 | KO | - | |||||||||||
2. | Kostelec nad Černými Lesy A | 4 | 66.44 | 15,64 | KO | - | - | ||||||||||
3. | Klučov A | 4 | 66.47 | 15,58 | KO | - | - | - | - | ||||||||
4. | Třebovle A | 4 | 67.28 | 16,09 | KO | ||||||||||||
5. | Kšely | 4 | 73.21 | 17,93 | KO | - | - | - | |||||||||
6. | Třebovle B | 4 | 74.31 | 17,72 | KO | - | - | - | - | - | - | ||||||
7. | Kostelec nad Černými Lesy B | 4 | 83.53 | 18,47 | KO | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||
8. | Poříčany | 4 | 94.26 | 18,60 | KO | - | - | - | - | - | - | ||||||
9. | Tuchoraz | 4 | 106.64 | 23,15 | KO | - | - | ||||||||||
10. | Plaňany | 4 | 112.77 | 24,82 | KO | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Po 2 | Kš 3 | Bř 4 | Bu 5 | Ho 6 | Če 7 | Ro 8 | Tř 9 | Ra 10 | Do 11 | Ko 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 82.3 | 20,14 | KO | - | - | - | |||||||||
2. | Kšely | 4 | 94.17 | 22,54 | KO | - | - | - | |||||||||
3. | Ratenice | 4 | 102.55 | 23,73 | KO | - | - | - | - | ||||||||
4. | Tuchoraz | 4 | 106.88 | 25,02 | KO | - | - | ||||||||||
5. | Plaňany | 4 | 130.19 | 24,13 | KO | - | - | - | - | - | - | - | |||||
6. | Poříčany | 4 | 133.25 | 29,57 | KO | - | - | - | - | - | - | ||||||
7. | Klučov | 3 | 134.64 | 31,59 | KO | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Po 2 | Kš 3 | Bř 4 | Bu 5 | Ho 6 | Če 7 | Ro 8 | Tř 9 | Ra 10 | Do 11 | Ko 12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kšely | 4 | 143.99 | 33,97 | KO | - | - | - | - | - | |||||||
2. | Rostoklaty | 4 | 167.96 | 38,00 | KO | - | - | - | - | - | |||||||
3. | Tuchoraz A | 4 | 191.82 | 43,81 | KO | - | - | - | |||||||||
4. | Tuchoraz B | 4 | 202.23 | 47,46 | KO | - | - | - | - | ||||||||
5. | Dobré Pole | 4 | 224.19 | 47,00 | KO | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 45 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: