Liga: | OPH |
Místo: | Újezd |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 11. 07. 2021 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 26. 06. 2021 20:00 |
Konec rezervace: | 11. 07. 2021 10:00 |
Začátek tipování: | 11. 07. 2021 20:00 |
Konec hlasování: | 11. 07. 2021 00:00 |
Zadal: | Pavel Krchlebak |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ujezd-11581.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Újezd | Muži | DO | Pavel Krchlebak |
2 | 2 | Strýčkovice | Muzi | DO | Marika Součková |
3 | 3 | Kostelec | muži | TC | Pavel Pechát |
4 | 4 | Oprechtice Sport | muži | DO | Václav Pejsar |
5 | 5 | Tlumačov | Muži | DO | Pavel Homolka |
6 | 6 | Krchleby | DO | Pavel Krchlebak | |
7 | 7 | Hadrava | ženy | KT | Kateřina Kinská |
8 | 8 | Kostelec | ženy | TC | Pavel Pechát |
9 | 9 | Oprechtice Sport | ženy | DO | Václav Pejsar |
10 | 10 | Strýčkovice | Zeny | DO | Marika Součková |
11 | 11 | Srbice | Muži | DO | Kateřina Komancová |
12 | 12 | Horní Metelsko | Panteři | DO | Tomáš Zverka |
13 | 13 | Hradec | Muži | PJ | Zdeněk Horák |
14 | 14 | Honezovice | ženy | PJ | Jiří Hirschl |
15 | 15 | Březí | Ženy | DO | Adéla Kabourková |
16 | 16 | Srbice | Ženy | DO | Kateřina Komancová |
17 | 17 | Újezd | Ženy | DO | Ondřej Černý |
18 | 18 | Hadrava | Muži | KT | Tomáš Marný |
19 | 20 | Milavče | ženy | DO | Aneta Královcová |
20 | 21 | Ves Touškov | Muži | PJ | Martin Oppl |
21 | 22 | Březnice | Můži | PB | Matěj Koňas |
22 | 23 | Březnice | Ženy | PB | Matěj Koňas |
23 | 24 | Zahorčice | KT | Josef Kolář | |
24 | 25 | Oplot | Muži | PJ | Tomáš Velkoborský |
25 | 30 | Neuměř | Muži | DO | Jakub Valenta |
26 | 38 | Všekary | DO | SDH Všekary | |
27 | 39 | Březnice | muži | PB | Standa Strnad |
28 | 40 | Vranovice | Peklo muži | PB | Standa Strnad |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2020/05/30 | Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B | |
2020/07/04 | Újezd - Hřiště, Újezd - CHNHL 1. kolo | |
2021/07/11 | Újezd, O pohár Hořiny | |
2021/08/07 | Újezd - Hřiště, Újezd - 3. kolo CHNHL | |
2021/10/16 | Újezd u Domažlic kulturní dům, Galavečer | |
2022/05/28 | Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 2.ročník | |
2023/06/24 | Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 3.ročník | |
2023/08/19 | Újezd - Hřiště, 4.kolo CHNHL | |
2024/06/29 | Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Březí, O pohár Hořiny | |
2024/06/15 | Honezovice, O pohár starosty obce | |
2024/06/22 | Oprechtice (hřiště Zahořany), O pohár starosty obce | |
2024/06/29 | Újezd, O putovní pohár Jiřího Kohela 4.ročník | |
2024/07/13 | Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla | |
2024/08/03 | Strýčkovice, O pohár Hořiny | |
2024/08/10 | Kostelec, O pohár obce Kostelec | |
2024/08/24 | Neuměř, Memoriál Miroslava Becka | |
2024/09/07 | Srbice, O pohár Hořiny | |
2024/10/19 | Lidový Dům Staňkov, Galavečer OPH | |
Kdy | Kde | Liga |