Liga: | VCPV |
Místo: | Želeč |
Okres: | Prostějov |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 18. 06. 2016 14:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 12. 06. 2016 18:00 |
Konec rezervace: | 18. 06. 2016 11:00 |
Začátek tipování: | 12. 06. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 18. 06. 2016 00:00 |
Zadal: | Stanislav Režný |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-7789.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Želeč | PV | Stanislav Režný | ||
2 | 2 | Vážany | BK | Milan Veselý | ||
3 | 6 | Soběsuky | PV | Stanislav Režný | ||
4 | 10 | Cholina | OL | Stanislav Režný | ||
5 | 11 | Lipová | PV | Stanislav Režný | ||
6 | 12 | Žďár | BK | Miroslav Vintr | ||
7 | 13 | Kelčice | PV | Antonín Tesárek | ||
8 | 14 | Obora | BK | Jakub Alexa | ||
9 | 15 | Bílovice | PV | Stanislav Režný | ||
10 | 16 | Určice | PV | Ondřej Pazdera | ||
11 | 17 | Plumlov | PV | Radim | ||
12 | 18 | Senetářov | BK | Luboš Šebela | ||
13 | 20 | Dětkovice | PV | Ladislav Kořínek | ||
14 | 21 | Plinkout | OL | ivo šnejdar | ||
15 | 32 | Olešnice | X | OL | Tomáš Pikal | |
16 | 33 | Krasice - Prostějov | PV | Tomáš Petržela | ||
17 | 34 | Domamyslice | PV | Martin Vykopal | ||
18 | 35 | Myslejovice | B | PV | Milan Buriánek | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Bílovice | PV | Stanislav Režný | ||
2 | 3 | Soběsuky | PV | Stanislav Režný | ||
3 | 4 | Kojetín II-Popůvky | PR | vaša mirvald | ||
4 | 5 | Dětkovice | PV | Ladislav Kořínek | ||
5 | 6 | Bílovice | PV | Stanislav Režný | ||
6 | 7 | Soběsuky | PV | Stanislav Režný | ||
7 | 10 | Krasice - Prostějov | PV | Aneta | ||
8 | 12 | Olešnice | OL | Martina Hubáčková |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plumlov | PV | 16,50 | 16,55 | 16,55 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Domamyslice | PV | 16,81 | 16,90 | 16,90 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Obora | BK | 17,00 | 16,90 | 17,00 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Olešnice | OL | 17,26 | 17,16 | 17,26 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Bílovice | PV | 17,43 | 17,34 | 17,43 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Loučany | OL | 17,34 | 17,46 | 17,46 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Lipová | PV | 17,20 | 17,55 | 17,55 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Plinkout | OL | 17,08 | 17,60 | 17,60 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Žďár | BK | 17,89 | 17,93 | 17,93 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Čelechovice na Hané | PV | 17,95 | 17,60 | 17,95 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Myslejovice B | PV | 18,01 | 17,99 | 18,01 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Cholina | OL | 18,19 | 17,82 | 18,19 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Určice | PV | 17,38 | 18,24 | 18,24 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Soběsuky | PV | 18,87 | 18,91 | 18,91 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Želeč | PV | 18,84 | 19,05 | 19,05 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Ludéřov | OL | 18,58 | 19,28 | 19,28 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Vrchoslavice | PV | 17,69 | 19,33 | 19,33 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Kelčice | PV | 19,70 | 20,07 | 20,07 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Niva | PV | 17,67 | 20,89 | 20,89 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Vážany | BK | 17,45 | 21,08 | 21,08 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Krasice - Prostějov | PV | 21,68 | 22,74 | 22,74 | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Senetářov | BK | NP | NP | NP | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Dětkovice | PV | NP | NP | NP | 2016/06/18 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/07/12 | Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč | |
2015/07/18 | Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč, | |
2016/06/18 | Želeč, O pohár | |
2016/07/16 | Želeč, 4. ročník noční soutěže | |
2017/07/15 | Želeč, Noční soutěž, 5. ročník | |
2018/07/14 | Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B | |
2019/07/13 | Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník | |
2019/07/14 | Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci | |
2020/09/13 | Fotbalové hřiště Želeč, O pohár SDH Želeč, 2B | |
2023/06/23 | Želeč, 9. ročník noční soutěže v požárním útoku na 2B. | |
2024/06/21 | Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Čelechovice na Hané, Pohárová soutěž | |
2024/06/29 | Bílovice, Pohárová soutěž | |
2024/07/13 | Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP | |
2024/07/20 | Niva, Pohárová soutěž | |
2024/07/27 | Otinoves, Pohárová soutěž | |
2024/08/24 | Pěnčín, Pohárová soutěž | |
2024/09/14 | Soběsuky, Pohárová soutěž | |
Kdy | Kde | Liga |