Liga: | - |
Místo: | Púchov |
Okres: | Púchov |
Kraj: | Trenčiansky |
Kdy: | 19. 06. 2016 10:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 12. 06. 2016 10:00 |
Konec rezervace: | 19. 06. 2016 10:00 |
Začátek tipování: | 12. 06. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 12. 06. 2016 00:00 |
Zadal: | Michal |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Děti |
Zařazeno do: | Běh s překážky |
Stránky pořadatele: | http://dhzpuchov.szm.com/ |
Poznámka pořadatele
Dňa 19.6.2016 sa koná v Púchove 3.kolo 3. ročníka Slovenskej ligy v 60tkách - pretek jednotlivcov cez prekážky.
Kategórie:
Prípravka ( do 8 rokov)
Mladší chlapci a dievčatá ( od 8 do 11)
Starší chlapci a dievčatá (od 12 do 15)
Smernice na www.dhzpuchov.szm.sk
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-puchov-7911.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Přípravka | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Podvysoká | Martin Ďurkáč | CA | Michal | |
2 | 2 | Púchov | Riško Sulo | PU | Michal | |
3 | 3 | Zákopčie | Jakub Hlušek | CA | Michal | |
4 | 4 | Zákopčie | Sabína Golisová 7.3.2009, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
5 | 5 | Spišská Nová Ves | Ferenc Filip | SN | Jozef Strela | |
6 | 6 | Zákopčie | Martin Plaček 18.9.2009, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
7 | 7 | Spišská Nová Ves | Farkašovský Filip | SN | Jozef Strela | |
8 | 8 | Spišská Nová Ves | Farkašovský Pavol | SN | Jozef Strela | |
9 | 9 | Záturčie | Tomáš Hudec | MT | Michal | |
Smíšené | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | * | ZŠ Mierova Svit - Radovan Nagy 6.5.2004 | - | Michal | |
2 | 2 | Nižná Šuňava | Filip Dravecký 9.8.2003 DHZ ZŠ Šuňava | PP | Henrich | |
3 | 3 | Spišská Nová Ves | Šuba Samuel | SN | Jozef Strela | |
4 | 4 | Nižná Šuňava | Marek Švajka 18.1.2001 DHZ ZŠ Šuňava | PP | Henrich | |
5 | 5 | Nižná Šuňava | Jakub Fridman 17.5.2001 DHZ ZŠ Šuňava | PP | Henrich | |
6 | 6 | Kolárovice | Šimon Klunda 2.8.2001 | BY | Michal | |
7 | 7 | Makov | Filip Stiz 20.2.2001 | CA | Michal | |
8 | 8 | Kolárovice | Vladimír Kaštan 8.10.2003 | BY | Michal | |
9 | 9 | Makov | Michal Pagac 27.2.2001 | CA | Michal | |
10 | 10 | Zákopčie | Kristián Kubačák - 24.12.2003, DHZ tarabov | CA | Michal | |
11 | 11 | Makov | Samuel Papaj 27.2.2001 | CA | Michal | |
12 | 12 | Zákopčie | Lukáš Paseka 13.3.2004, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
13 | 13 | Makov | Marek Jelinek 22.5.2001 | CA | Michal | |
14 | 14 | Zákopčie | Daniel Orsagh 5.5.2004, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
15 | 15 | Makov | Róbert Bajcar 19.3.2003 | CA | Michal | |
Dospělí | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Spišská Nová Ves | Strelová Ema 8.7.2001 | SN | Jozef Strela | |
2 | 2 | Spišská Teplica | Červeňová Radka, 12.11.2002 | PP | Daniel Nagy | |
3 | 3 | Spišská Nová Ves | Strelová Kristína | SN | Jozef Strela | |
4 | 4 | Spišská Nová Ves | Hanková Sára | SN | Jozef Strela | |
5 | 5 | Spišská Nová Ves | Hanková Klaudia | SN | Jozef Strela | |
6 | 6 | Makov | Eliška Jajicová 15.4.2003 | CA | Michal | |
7 | 7 | Zákopčie | Terézia Plačková - 29.12.2003, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
8 | 8 | Makov | Miriam Hazuchová 8.1.2003 | CA | Michal | |
9 | 10 | Makov | Bibiana Kupsová 14.10.2002 | CA | Michal | |
Mladí hasiči | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Podvysoká | František Ďurkáč | CA | Michal | |
2 | 2 | Spišská Nová Ves | Michal Rerko 4.10.2005 | SN | Jozef Strela | |
3 | 3 | Púchov | Tomáš Kucej | PU | Michal | |
4 | 4 | Spišská Nová Ves | Starosta Patrik | SN | Jozef Strela | |
5 | 5 | Spišská Nová Ves | Chovanec Šimon 6.10.2006 | SN | Jozef Strela | |
6 | 6 | Spišská Nová Ves | Matúš Kamil | SN | Jozef Strela | |
7 | 7 | Nižná Šuňava | Michal Marton 15.01.2005 DHZ ZŠ Šuňava | PP | Henrich | |
8 | 8 | Púchov | Alexander Ridzik | PU | Michal | |
9 | 9 | Nižná Šuňava | Marek Fridman 7.8.2005 DHZ ZŠ Šuňava | PP | Henrich | |
10 | 10 | Zákopčie | Daniel Mičuda 20.7. 2004, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
11 | 11 | Zákopčie | Ján Plaček 7.4.2006, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
12 | 12 | Zákopčie | Samuel Plaček 21.3.2005, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
13 | 13 | Zákopčie | Florián Kubačák 4.1.2008, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
Volne | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Spišská Nová Ves | Petrušková Michaela 29.5.2006 | SN | Jozef Strela | |
2 | 2 | Kolárovice | Laura Slipková 14.12.2006 | BY | Michal | |
3 | 3 | Púchov | Terézia Srogončíkova | PU | Michal | |
4 | 4 | Spišská Teplica | Ďurišová Bianka, 4.3.2005 | PP | Daniel Nagy | |
5 | 5 | Spišská Nová Ves | Strelová Nataša | SN | Jozef Strela | |
6 | 6 | Kolárovice | Patrícia Dižová 3.1.2007 | BY | Michal | |
7 | 7 | Zákopčie | Dominika Plačková 6.1.2005, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
8 | 8 | Púchov | Simona Sečkarova | PU | Michal | |
9 | 9 | Kolárovice | Barbora Hrabovská 25.2.2005 | BY | Michal | |
10 | 10 | Zákopčie | Patricia Plačková 11.1.2008, DHZ Tarabov | CA | Michal | |
11 | 11 | Zákopčie | Barbora Golisová 9.6.2006, DHZ Tarabov | CA | Michal |