Liga: | PLPU |
Místo: | Nová Včelnice |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 04. 09. 2022 11:00 |
Kontakt: | JIRKŮ Pavla |
Telefon: | 774872526 |
Začátek rezervace: | 21. 08. 2022 11:00 |
Konec rezervace: | 04. 09. 2022 11:00 |
Začátek tipování: | 21. 08. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 04. 09. 2022 00:00 |
Zadal: | František Janů |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nova-vcelnice-12243.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
2 | 2 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
3 | 3 | Strmilov | JH | Martin Tuček | ||
4 | 4 | Rynárec | PE | Tomáš Bulant | ||
5 | 5 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
6 | 6 | Kamenice nad Lipou | PE | Tomáš Bulant | ||
7 | 7 | Milíčov | JI | Filip Pech | ||
8 | 8 | Batelov | JI | Michal Procházka | ||
9 | 9 | Český Rudolec | Muži | JH | Ondřej Huml | |
10 | 10 | Chotěmice | TA | Patrik Baláž | ||
11 | 11 | Dolní Němčice | JH | Martin Pecha | ||
12 | 13 | Dešná | B | JH | Aleš Coufal | |
13 | 14 | Telč | B | JI | Matěj Plunder | |
14 | 15 | Choustník | TA | David Dvořák | ||
15 | 16 | Urbanov | JI | Lukáš Trkola | ||
16 | 17 | Libkova Voda | PE | Vena Drahný | ||
17 | 29 | Žirovnice | PE | Adam Hamerník | ||
18 | 30 | nerozlišeno | Nová Včelnice | - | František Janů | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | nerozlišeno | Nová Včelnice | - | František Janů | |
2 | 3 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka ml. | ||
3 | 4 | Kamenice nad Lipou | PE | Marketa Chalupova | ||
4 | 5 | Žirovnice | PE | Eliška Švadlenová | ||
5 | 6 | Batelov | JI | Pavla Kaňkovská | ||
6 | 7 | Smrkov | TA | Kateřina Macková | ||
7 | 8 | Choustník | TA | David Dvořák |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žďár | JH | - | - | 16,91 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Kamenice nad Lipou B | PE | - | - | 17,49 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Libkova Voda | PE | - | - | 18,28 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Strmilov | JH | - | - | 19,19 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Mysletice | JI | - | - | 19,26 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Markvarec | JH | - | - | 19,42 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Chotěmice | TA | - | - | 19,47 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Kaliště | JI | - | - | 20,25 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Žirovnice | PE | - | - | 21,36 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Strachoňovice | JI | - | - | 35,73 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Nová Včelnice | JH | - | - | 48,29 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Božejovice | TA | - | - | NP | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Rynárec | PE | - | - | NP | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Drunče | JH | - | - | NP | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Krotějov Sport | TA | - | - | NP | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Choustník | TA | - | - | DSQ | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Heřmaneč | JH | - | - | DSQ | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorce A | TA | 16,22 | 16,81 | 16,81 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Nová Včelnice | JH | 17,04 | 17,75 | 17,75 | 2014/09/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Chotěmice | TA | 17,39 | 17,78 | 17,78 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Dvorce A | TA | 17,80 | 18,09 | 18,09 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Daměnice | BN | 17,76 | 18,10 | 18,10 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Chotěmice | TA | 18,30 | 17,99 | 18,30 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Kamenice nad Lipou A | PE | 17,58 | 18,35 | 18,35 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Ústrašice | TA | 18,49 | 18,49 | 18,49 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Slapy | TA | 18,32 | 18,49 | 18,49 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Nová Včelnice | JH | - | - | 18,68 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Ústrašice | TA | 18,77 | 18,62 | 18,77 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Kamenice nad Lipou A | PE | 17,95 | 18,82 | 18,82 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Kamenice nad Lipou B | PE | 18,77 | 19,00 | 19,00 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Chrbonín | TA | 18,57 | 19,04 | 19,04 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Choustník | TA | 19,13 | 18,31 | 19,13 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Boršov | JI | 18,65 | 19,21 | 19,21 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Dvorce B | TA | 18,56 | 19,24 | 19,24 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Zdešov | JH | 18,60 | 19,26 | 19,26 | 2014/09/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Kamenice nad Lipou A | PE | 19,27 | 18,67 | 19,27 | 2014/09/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Načeradec | BN | 19,29 | 19,29 | 19,29 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Strachoňovice | JI | 19,13 | 19,47 | 19,47 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Nová Včelnice | JH | 18,83 | 19,48 | 19,48 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Zajíčkov | PE | 19,48 | 19,55 | 19,55 | 2014/09/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Bezděčín | TA | 18,17 | 19,56 | 19,56 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Zdešov | JH | 19,47 | 19,68 | 19,68 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Dolní Cerekev | JI | 19,65 | 19,71 | 19,71 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Kamenice nad Lipou B | PE | 18,55 | 19,77 | 19,77 | 2015/09/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Nová Včelnice | JH | 19,84 | 17,78 | 19,84 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Boršov | JI | 19,47 | 19,92 | 19,92 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Slapy | TA | 20,32 | 19,32 | 20,32 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
31. | Smrkov | TA | - | - | 20,35 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
32. | Zdešov | JH | 20,38 | 20,38 | 20,38 | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
33. | Choustník | TA | - | - | 20,46 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
34. | Smrkov | TA | 20,48 | 18,26 | 20,48 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
35. | Kamenice nad Lipou B | PE | 20,00 | 20,71 | 20,71 | 2014/09/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
36. | Batelov | JI | 20,82 | 20,84 | 20,84 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
37. | Žirovnice | PE | 18,87 | 20,88 | 20,88 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
38. | Dolní Cerekev | JI | 20,92 | 20,36 | 20,92 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
39. | Zajíčkov | PE | - | - | 21,16 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
40. | Zdešov | JH | 18,47 | 21,26 | 21,26 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
41. | Zhoř u Tábora | TA | 19,74 | 21,29 | 21,29 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
42. | Nová Včelnice | JH | 21,89 | 18,96 | 21,89 | 2015/09/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
43. | Žirovnice | PE | 20,99 | 22,15 | 22,15 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
44. | Kamenice nad Lipou B | PE | 22,13 | 22,18 | 22,18 | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
45. | Kamenice nad Lipou | PE | 22,26 | 20,44 | 22,26 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
46. | Zdešov | JH | - | - | 22,66 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
47. | Libkova Voda | PE | 23,24 | 21,95 | 23,24 | 2014/09/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
48. | Sedlejov | JI | 23,34 | 17,99 | 23,34 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
49. | Strachoňovice | JI | 23,55 | 18,42 | 23,55 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
50. | Český Rudolec | JH | 24,84 | 20,59 | 24,84 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
51. | Batelov | JI | 25,00 | 19,12 | 25,00 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
52. | Lomnice nad Lužnicí | JH | - | - | 25,07 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
53. | Zajíčkov | PE | 17,23 | 25,36 | 25,36 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
54. | Chválkov | PE | - | - | 25,54 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
55. | Zajíčkov | PE | 26,14 | 24,73 | 26,14 | 2015/09/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
56. | Nová Včelnice | JH | 26,37 | 25,16 | 26,37 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
57. | Strachoňovice | JI | - | - | 27,68 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
58. | Kamenice nad Lipou A | PE | 29,61 | 29,71 | 29,71 | 2015/09/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
59. | Zdešov | JH | 30,55 | 30,36 | 30,55 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
60. | Choustník | TA | 20,37 | 30,83 | 30,83 | 2022/09/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
61. | Strachoňovice | JI | 34,07 | 33,71 | 34,07 | 2019/09/14 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
62. | Nová Včelnice Retroteam | JH | 21,65 | 42,05 | 42,05 | 2015/09/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
63. | Nová Včelnice | JH | NP | NP | NP | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
64. | Zhoř u Tábora | TA | NP | NP | NP | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
65. | Kamenice nad Lipou | PE | - | - | NP | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
66. | Nová Včelnice | JH | NP | NP | NP | 2013/09/07 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
67. | Dvorce B | TA | NP | NP | NP | 2016/09/10 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budeč B | JH | 16,42 | 16,43 | 16,43 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Telč B | JI | 18,18 | 16,42 | 18,18 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | ŽiKa Team | PE | 19,61 | 22,72 | 22,72 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Nová Včelnice | JH | 39,88 | 36,55 | 39,88 | 2023/09/02 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč | |
2024/05/26 | Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice | |
2024/06/08 | Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční) | |
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |