Liga: | CHL |
Místo: | Hluboká |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 03. 06. 2023 08:00 |
Kontakt: | SDH Hluboká |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 26. 05. 2023 11:00 |
Konec rezervace: | 02. 06. 2023 11:00 |
Začátek tipování: | 03. 06. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 03. 06. 2023 00:00 |
Zadal: | Aneta Královcová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Děti |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | https://www.oshdo.cz/odborna-rada-mladeze/chlmh-chld/2023/?ftshow=23#ka23 |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hluboka-13070.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Starší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Milavče | DO | Aneta Královcová | ||
2 | 2 | Pocinovice | DO | Aneta Drahoňovská | ||
3 | 3 | Petrovice | DO | Aneta Drahoňovská | ||
4 | 4 | Klenčí pod Čerchovem | DO | Aneta Drahoňovská | ||
5 | 5 | Strážov | KT | Aneta Drahoňovská | ||
6 | 6 | Srbice | Domažlice | DO | Kateřina Komancová | |
7 | 7 | Dolní Folmava | DO | Aneta Drahoňovská | ||
Mladší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Hluboká | DO | Aneta Drahoňovská | ||
2 | 2 | Strážov | KT | Aneta Drahoňovská | ||
3 | 3 | Klenčí pod Čerchovem | DO | Aneta Drahoňovská | ||
4 | 4 | Staňkov I | DO | Aneta Drahoňovská | ||
5 | 5 | Strážov | KT | Aneta Drahoňovská | ||
6 | 6 | Srbice | A | DO | Kateřina Komancová | |
7 | 7 | Chodov | DO | Aneta Drahoňovská | ||
8 | 8 | Milavče | DO | Aneta Drahoňovská | ||
9 | 10 | Chodov | DO | Aneta Drahoňovská |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štítary | DO | 16,04 | 18,52 | 16,04 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Mochtín | KT | 18,68 | 16,14 | 16,14 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Tlumačov | DO | 16,37 | 45,46 | 16,37 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Tlumačov | DO | 16,53 | 17,57 | 16,53 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Štítary | DO | 16,69 | 17,60 | 16,69 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Zahorčice | KT | 16,81 | NP | 16,81 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Nové Sedliště | TC | 17,58 | 22,71 | 17,58 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Horšovský Týn | DO | 23,42 | 19,78 | 19,78 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Horšovský Týn | DO | 35,62 | 20,41 | 20,41 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Nová Ves ( Domažlice) | DO | 21,07 | - | 21,07 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Nové Sedliště | TC | 27,83 | 22,44 | 22,44 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Čelákovy | PJ | NP | 32,41 | 32,41 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Nová Ves ( Domažlice) | DO | NP | 33,36 | 33,36 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Brnířov | DO | 35,99 | 44,57 | 35,99 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Zahorčice | KT | - | 44,54 | 44,54 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štítary | DO | 19,29 | 21,04 | 19,29 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Horšovský Týn | DO | 20,84 | 21,53 | 20,84 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Štítary | DO | 21,18 | 22,34 | 21,18 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Všekary | DO | 22,06 | 22,57 | 22,06 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Bystřice nad Úhlavou | KT | NP | 22,13 | 22,13 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Vidice | DO | 24,74 | 23,25 | 23,25 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Milavče | DO | 23,77 | 26,15 | 23,77 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Milavče | DO | 50,10 | 24,26 | 24,26 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Horšovský Týn | DO | 33,30 | 60,04 | 33,30 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/06/13 | Hluboká, Soutěže dětí v požárním útoku | |
2016/06/04 | Hluboká areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče | |
2016/06/04 | Hluboká, Soutěže dětí v požárním útoku | |
2017/06/10 | Hluboká, areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče | |
2018/06/02 | Koupaliště, Hluboká, Memoriál Františka Voráče | |
2019/06/01 | Hluboká - koupliště, IV. kolo | |
2022/06/04 | Hluboká u Kdyně, Noční soutěž Hluboká u Kdyně | |
2023/06/03 | Hluboká, koupaliště, III. kolo CHLMH | |
2023/06/03 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 1. kolo CHNHL | |
2024/06/08 | Hluboká, koupaliště, III. kolo CHLMH | |
2024/08/24 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 3. kolo CHNHL | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Hluboká, koupaliště, III. kolo CHLMH | |
2024/06/15 | Klatovy, stadion, III. kolo CHLD - Krajské kolo dorostu PS | |
2024/06/22 | Pocinovice, hřiště, II. kolo CHLMH | |
2024/07/27 | Kasárny, Domažlice, IV. kolo CHLD - Domažlická překážka | |
2024/08/31 | Srbice, za hasičárnou, IV. kolo CHLMH | |
2024/09/14 | Holýšov, V. kolo CHLMH | |
Kdy | Kde | Liga |