Liga: | CHNHL |
Místo: | Hluboká |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Kdy: | 03. 06. 2023 22:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 20. 05. 2023 20:00 |
Konec rezervace: | 03. 06. 2023 20:00 |
Začátek tipování: | 03. 06. 2023 20:00 |
Konec hlasování: | 03. 06. 2023 00:00 |
Zadal: | Petr Kanta |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Dle pravidel CHNHL
Prezence družstev do 20:30 hodin
Startovné 200 Kč
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hluboka-12942.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Zahorčice | KT | Josef Kolář | |
2 | 2 | Štítary | DO | Martina Hradecká | |
3 | 3 | Oplot | Muži, PS-12 | PJ | Tomáš Velkoborský |
4 | 4 | Tlumačov | Muži | DO | Pavel Homolka |
5 | 5 | Nové Sedliště | Muži | TC | Petr Prochazka |
6 | 6 | Všekary | Ženy | DO | Monika Černá |
7 | 7 | Štítary | Muži | DO | Miroslav Žáček |
8 | 8 | Kdyně | Muži, PS12 | DO | Vaclav Milfort |
9 | 9 | Horšovský Týn | Ženy | DO | Alexandra Vrbová |
10 | 10 | Hluboká | Muži, PS12 | DO | Aneta Drahoňovská |
11 | 11 | Újezd | Muži | DO | Ondřej Černý |
12 | 12 | Nová Ves | Muži | DO | Michal Hudec |
13 | 13 | Hluboká | Ženy, PS12 | DO | Aneta Drahoňovská |
14 | 15 | Horšovský Týn | DO | Alexandra Vrbová | |
15 | 16 | Milavče | Ženy | DO | Aneta Královcová |
16 | 17 | Čermná | PS12 | DO | Veronika Bártová |
17 | 18 | Chlistov | PS12 | KT | Jiří Freiberk |
18 | 19 | Čelákovy | PJ | auto sporty | |
19 | 20 | Bystřice nad Úhlavou | KT | Aneta Drahoňovská |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štítary | DO | 16,04 | 18,52 | 16,04 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Mochtín | KT | 18,68 | 16,14 | 16,14 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Tlumačov | DO | 16,37 | 45,46 | 16,37 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Tlumačov | DO | 16,53 | 17,57 | 16,53 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Štítary | DO | 16,69 | 17,60 | 16,69 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Zahorčice | KT | 16,81 | NP | 16,81 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Nové Sedliště | TC | 17,58 | 22,71 | 17,58 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Horšovský Týn | DO | 23,42 | 19,78 | 19,78 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Horšovský Týn | DO | 35,62 | 20,41 | 20,41 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Nová Ves ( Domažlice) | DO | 21,07 | - | 21,07 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Nové Sedliště | TC | 27,83 | 22,44 | 22,44 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Čelákovy | PJ | NP | 32,41 | 32,41 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Nová Ves ( Domažlice) | DO | NP | 33,36 | 33,36 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Brnířov | DO | 35,99 | 44,57 | 35,99 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Zahorčice | KT | - | 44,54 | 44,54 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štítary | DO | 19,29 | 21,04 | 19,29 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Horšovský Týn | DO | 20,84 | 21,53 | 20,84 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Štítary | DO | 21,18 | 22,34 | 21,18 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Všekary | DO | 22,06 | 22,57 | 22,06 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Bystřice nad Úhlavou | KT | NP | 22,13 | 22,13 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Vidice | DO | 24,74 | 23,25 | 23,25 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Milavče | DO | 23,77 | 26,15 | 23,77 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Milavče | DO | 50,10 | 24,26 | 24,26 | 2023/06/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Horšovský Týn | DO | 33,30 | 60,04 | 33,30 | 2022/06/04 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/06/13 | Hluboká, Soutěže dětí v požárním útoku | |
2016/06/04 | Hluboká areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče | |
2016/06/04 | Hluboká, Soutěže dětí v požárním útoku | |
2017/06/10 | Hluboká, areál koupaliště, Memoriál Františka Voráče | |
2018/06/02 | Koupaliště, Hluboká, Memoriál Františka Voráče | |
2019/06/01 | Hluboká - koupliště, IV. kolo | |
2022/06/04 | Hluboká u Kdyně, Noční soutěž Hluboká u Kdyně | |
2023/06/03 | Hluboká, koupaliště, III. kolo CHLMH | |
2023/06/03 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 1. kolo CHNHL | |
2024/06/08 | Hluboká, koupaliště, III. kolo CHLMH | |
2024/08/24 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 3. kolo CHNHL | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/25 | Tlumačov - Tréninková plocha, 1.kolo CHNHL | |
2024/06/22 | Nové Sedliště - Areál SDH, 2.kolo CHNHL | |
2024/08/24 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště, 3. kolo CHNHL | |
2024/08/31 | Všekary - Hasičské hřiště, 4.kolo CHNHL | |
Kdy | Kde | Liga |