Horní Kruty
|
Název soutěže a popis: |
1. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy |
Kontakt: |
|
Kdy: |
04. 05. 2019 08:30 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
08. 04. 2019 08:30 |
Začátek tipování: |
04. 05. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
04. 05. 2019 08:30 |
Konec hlasování: |
04. 05. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | 20,90 | AB | - | - | |
2. | Radovesnice I | 21,58 | KO | - | - | |
3. | Klučov A | 21,71 | KO | - | - | |
4. | Jindice | 21,93 | KH | - | - | |
5. | Bulánka | 23,06 | KO | - | - | |
6. | Horní Kruty | 26,10 | KO | - | - | |
7. | Dolní Břežany | 26,57 | PZ | - | - | |
8. | Klučov B | 26,90 | KO | - | - | |
9. | Ovčáry | 27,67 | KO | - | - | |
10. | Kšely | 28,79 | KO | - | - | |
11. | Dolní Měcholupy | 28,93 | AB | - | - | |
12. | Kostelec nad Černými Lesy | 29,43 | KO | - | - | |
13. | Popovičky | 29,90 | PH | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 22,74 | PH | - | - | |
2. | Klučov | 23,09 | KO | - | - | |
3. | Zásmuky | 23,21 | KO | - | - | |
4. | Popovičky | 23,99 | PH | - | - | |
5. | Kšely | 24,44 | KO | - | - | |
6. | Úvaly | 24,69 | PH | - | - | |
7. | Horní Měcholupy | 25,93 | AB | - | - | |
8. | Dolní Měcholupy | 26,37 | AB | - | - | |
9. | Kostelec nad Černými Lesy | 26,93 | KO | - | - | |
10. | Třebovle | 27,15 | KO | - | - | |
11. | Ovčáry | 30,24 | KO | - | - | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | 14,80 | PH | - | - | |
2. | Sloup A | 16,31 | PZ | - | - | |
3. | Ovčáry | 17,43 | KO | - | - | |
4. | Klučov | 17,82 | KO | - | - | |
5. | Sloup B | 18,27 | PZ | - | - | |
6. | Ratenice | 19,14 | KO | - | - | |
7. | Kostelec nad Černými Lesy | 19,47 | KO | - | - | |
8. | Zásmuky | 21,03 | KO | - | - | |
9. | Lány | 21,33 | RA | - | - | |
10. | Dobré Pole | 26,02 | KO | - | - | |
11. | Rostoklaty | 30,51 | KO | - | - | |
12. | Nové Jirny | 73,30 | PH | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ratenice | 18,42 | KO | - | - | |
2. | Ovčáry B | 19,50 | KO | - | - | |
3. | Ovčáry A | 20,03 | KO | - | - | |
4. | Třebovle A | 20,50 | KO | - | - | |
5. | Sloup B | 20,74 | PZ | - | - | |
6. | Dobré Pole | 21,28 | KO | - | - | |
7. | Sloup A | 22,94 | PZ | - | - | |
8. | Kostelec nad Černými Lesy B | 24,14 | KO | - | - | |
9. | Nové Jirny A | 24,62 | PH | - | - | |
10. | Klučov B | 26,68 | KO | - | - | |
11. | Lány | 29,99 | RA | - | - | |
12. | Klučov A | 30,35 | KO | - | - | |
13. | Kostelec nad Černými Lesy A | 30,50 | KO | - | - | |
14. | Kšely | 31,25 | KO | - | - | |
15. | Nové Jirny B | 32,78 | PH | - | - | |
16. | Rostoklaty A | 38,84 | KO | - | - | |
17. | Klučov C | 45,53 | KO | - | - | |
18. | Třebovle B | 79,97 | KO | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | 23,08 | AB | - | - | |
2. | Kšely | 27,35 | KO | - | - | |
3. | Klučov | 28,73 | KO | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy | 29,11 | KO | - | - | |
5. | Lány | 34,05 | RA | - | - | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radovesnice I | 20,67 | KO | - | - | |
2. | Ratenice | 20,69 | KO | - | - | |
3. | Klučov B | 21,08 | KO | - | - | |
4. | Klučov A | 22,06 | KO | - | - | |
5. | Ovčáry | 24,49 | KO | - | - | |
6. | Horní Měcholupy | 25,20 | AB | - | - | |
7. | Třebovle | 27,36 | KO | - | - | |
8. | Kostelec nad Černými Lesy | 29,47 | KO | - | - | |
9. | Popovičky | 30,05 | PH | - | - | |
10. | Kšely | 37,74 | KO | - | - | |
11. | Dolní Břežany | NP | PZ | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ratenice | 16,84 | KO | - | - | |
2. | Zibohlavy A | 17,35 | KO | - | - | |
3. | Třebovle A | 17,88 | KO | - | - | |
4. | Ovčáry A | 18,99 | KO | - | - | |
5. | Ovčáry C | 20,28 | KO | - | - | |
6. | Klučov A | 21,33 | KO | - | - | |
7. | Zibohlavy B | 21,36 | KO | - | - | |
8. | Ovčáry B | 22,25 | KO | - | - | |
9. | Třebovle B | 23,05 | KO | - | - | |
10. | Dobré Pole | 23,06 | KO | - | - | |
11. | Kšely | 24,64 | KO | - | - | |
12. | Nové Jirny A | 26,24 | PH | - | - | |
13. | Kostelec nad Černými Lesy A | 27,99 | KO | - | - | |
14. | Lány | 28,39 | RA | - | - | |
15. | Klučov B | 31,18 | KO | - | - | |
16. | Rostoklaty A | 32,40 | KO | - | - | |
17. | Rostoklaty B | 32,87 | KO | - | - | |
18. | Nové Jirny B | 35,19 | PH | - | - | |
19. | Cerhenice | 65,24 | KO | - | - | |
20. | Klučov C | NP | KO | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Klučov | 20,67 | KO | - | - | |
2. | Kšely | 22,04 | KO | - | - | |
3. | Horní Měcholupy | 27,20 | AB | - | - | |
4. | Nové Jirny | 29,01 | PH | - | - | |
5. | Lány | 39,10 | RA | - | - | |
Kšely
|
Název soutěže a popis: |
3. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy |
Kontakt: |
Jaroslav Hýna |
Kdy: |
25. 05. 2019 08:30 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
10. 05. 2019 08:30 |
Začátek tipování: |
25. 05. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
25. 05. 2019 08:30 |
Konec hlasování: |
25. 05. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Zibohlavy A | 16,86 | KO | - | - | |
2. | Ratenice | 18,21 | KO | - | - | |
3. | Ovčáry A | 19,24 | KO | - | - | |
4. | Třebovle A | 19,52 | KO | - | - | |
5. | Dobré Pole | 20,07 | KO | - | - | |
6. | Ovčáry B | 20,85 | KO | - | - | |
7. | Zibohlavy B | 21,14 | KO | - | - | |
8. | Kostelec nad Černými Lesy A | 23,00 | KO | - | - | |
9. | Třebovle B | 24,22 | KO | - | - | |
10. | Klučov B | 24,74 | KO | - | - | |
11. | Nové Jirny A | 24,87 | PH | - | - | |
12. | Rostoklaty A | 25,75 | KO | - | - | |
13. | Kšely | 27,23 | KO | - | - | |
14. | Klučov A | 28,57 | KO | - | - | |
15. | Cerhenice | 36,69 | KO | - | - | |
16. | Rostoklaty B | 40,81 | KO | - | - | |
17. | Klučov C | 41,13 | KO | - | - | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kšely | 23,20 | KO | - | - | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Zásmuky | 25,26 | KO | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Klučov | 22,25 | KO | - | - | |
2. | Kostelec nad Černými Lesy | 26,40 | KO | - | - | |
3. | Lány | 29,80 | RA | - | - | |
4. | Nové Jirny | 31,09 | PH | - | - | |
5. | Horní Měcholupy | NP | AB | - | - | |
Křížkový Újezdec
|
Název soutěže a popis: |
4. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy |
Kontakt: |
|
Kdy: |
01. 06. 2019 08:30 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
23. 05. 2019 08:30 |
Začátek tipování: |
01. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
01. 06. 2019 08:30 |
Konec hlasování: |
01. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Sloup A | 15,45 | PZ | - | - | |
2. | Klučov | 16,07 | KO | - | - | |
3. | Křížkový Újezdec | 17,12 | PH | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy | 17,46 | KO | - | - | |
5. | Sloup B | 17,87 | PZ | - | - | |
6. | Říčany | 19,55 | PH | - | - | |
7. | Modletice | 20,53 | PH | - | - | |
8. | Svojšovice | 20,91 | PH | - | - | |
9. | Úvaly | 21,10 | PH | - | - | |
10. | Kostelec nad Černými Lesy B | 23,69 | KO | - | - | |
11. | Nové Jirny | 26,41 | PH | - | - | |
12. | Ratenice | 27,00 | KO | - | - | |
13. | Lojovice | 29,60 | PH | - | - | |
14. | Škvorec | 44,32 | PH | - | - | |
15. | Rostoklaty | 62,77 | KO | - | - | |
16. | Psáry | NP | PZ | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ratenice | 17,89 | KO | - | - | |
2. | Svojšovice A | 19,92 | PH | - | - | |
3. | Kostelec nad Černými Lesy A | 20,12 | KO | - | - | |
4. | Popovičky | 20,79 | PH | - | - | |
5. | Svojšovice B | 20,94 | PH | - | - | |
6. | Úvaly | 23,87 | PH | - | - | |
7. | Modletice | 24,21 | PH | - | - | |
8. | Psáry | 25,54 | PZ | - | - | |
9. | Rostoklaty B | 26,50 | KO | - | - | |
10. | Nové Jirny A | 26,59 | PH | - | - | |
11. | Rostoklaty A | 26,66 | KO | - | - | |
12. | Křížkový Újezdec | 28,00 | PH | - | - | |
13. | Lojovice | 35,59 | PH | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | 19,98 | AB | - | - | |
2. | Klučov | 20,38 | KO | - | - | |
3. | Psáry A | 22,23 | PZ | - | - | |
4. | Modletice | 24,28 | PH | - | - | |
5. | Svojšovice | 25,69 | PH | - | - | |
6. | Kostelec nad Černými Lesy | 26,10 | KO | - | - | |
7. | Nové Jirny | 27,25 | PH | - | - | |
8. | Lány | 27,84 | RA | - | - | |
9. | Sibřina Škvorec | 30,53 | PH | - | - | |
10. | Kolovraty | 43,46 | AB | - | - | |
11. | Psáry B | NP | PZ | - | - | |
Ovčáry
|
Název soutěže a popis: |
5. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy |
Kontakt: |
|
Kdy: |
08. 06. 2019 08:30 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
27. 05. 2019 08:30 |
Začátek tipování: |
08. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
08. 06. 2019 08:30 |
Konec hlasování: |
08. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ovčáry A | 17,08 | KO | - | - | |
2. | Ratenice | 17,28 | KO | - | - | |
3. | Zibohlavy A | 18,28 | KO | - | - | |
4. | Třebovle A | 18,70 | KO | - | - | |
5. | Kostelec nad Černými Lesy B | 20,34 | KO | - | - | |
6. | Zibohlavy B | 21,08 | KO | - | - | |
7. | Ovčáry B | 21,35 | KO | - | - | |
8. | Kostelec nad Černými Lesy A | 21,87 | KO | - | - | |
9. | Klučov A | 23,97 | KO | - | - | |
10. | Třebovle B | 24,15 | KO | - | - | |
11. | Dobré Pole | 24,38 | KO | - | - | |
12. | Kšely | 25,86 | KO | - | - | |
13. | Klučov B | 28,91 | KO | - | - | |
14. | Třebovle C | 30,79 | KO | - | - | |
15. | Klučov C | 33,48 | KO | - | - | |
16. | Rostoklaty B | 39,02 | KO | - | - | |
17. | Rostoklaty A | 45,07 | KO | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | 20,24 | AB | - | - | |
2. | Klučov | 23,99 | KO | - | - | |
3. | Lány | 26,76 | RA | - | - | |
4. | Zásmuky | 33,40 | KO | - | - | |
Třebovle
|
Název soutěže a popis: |
6. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy |
Kontakt: |
Markéta Dvořáková |
Kdy: |
22. 06. 2019 08:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
07. 06. 2019 08:00 |
Začátek tipování: |
22. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
22. 06. 2019 08:00 |
Konec hlasování: |
22. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ratenice | 14,56 | KO | - | - | |
2. | Křížkový Újezdec | 16,19 | PH | - | - | |
3. | Ovčáry | 18,89 | KO | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy | 19,06 | KO | - | - | |
5. | Kostelec nad Černými Lesy B | 19,07 | KO | - | - | |
6. | Nové Jirny | 19,54 | PH | - | - | |
7. | Rostoklaty | 23,55 | KO | - | - | |
8. | Dobré Pole | 24,34 | KO | - | - | |
9. | Škvorec | 33,58 | PH | - | - | |
10. | Horní Měcholupy | 42,27 | AB | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Zibohlavy A | 17,39 | KO | - | - | |
2. | Ovčáry A | 17,65 | KO | - | - | |
3. | Třebovle A | 17,80 | KO | - | - | |
4. | Ratenice | 18,90 | KO | - | - | |
5. | Kostelec nad Černými Lesy A | 19,32 | KO | - | - | |
6. | Dobré Pole | 22,32 | KO | - | - | |
7. | Nové Jirny A | 23,09 | PH | - | - | |
8. | Rostoklaty A | 24,50 | KO | - | - | |
9. | Klučov A | 25,27 | KO | - | - | |
10. | Ovčáry B | 27,23 | KO | - | - | |
11. | Zibohlavy B | 28,91 | KO | - | - | |
12. | Rostoklaty B | 32,17 | KO | - | - | |
13. | Třebovle B | 36,51 | KO | - | - | |
14. | Klučov C | 62,56 | KO | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | 22,66 | AB | - | - | |
2. | Sibřina - Škvorec | 24,81 | PH | - | - | |
3. | Lány | 35,32 | RA | - | - | |
4. | Zásmuky | 37,71 | KO | - | - | |
5. | Nové Jirny | 41,23 | PH | - | - | |
6. | Kostelec nad Černými Lesy | NP | KO | - | - | |
Bulánka
|
Název soutěže a popis: |
7. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy |
Kontakt: |
|
Kdy: |
14. 09. 2019 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
28. 08. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
14. 09. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
14. 09. 2019 11:00 |
Konec hlasování: |
14. 09. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Radovesnice I | 18,72 | KO | - | - | |
2. | Horní Měcholupy | 19,03 | AB | - | - | |
3. | Ratenice | 19,78 | KO | - | - | |
4. | Klučov A | 20,11 | KO | - | - | |
5. | Třebovle | 21,45 | KO | - | - | |
6. | Klučov B | 22,30 | KO | - | - | |
7. | Dolní Břežany | 23,07 | PZ | - | - | |
8. | Bulánka | 24,28 | KO | - | - | |
9. | Ovčáry | 24,80 | KO | - | - | |
10. | Kostelec nad Černými Lesy | 32,97 | KO | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Zibohlavy A | 16,54 | KO | - | - | |
2. | Ratenice | 17,37 | KO | - | - | |
3. | Ovčáry A | 17,50 | KO | - | - | |
4. | Třebovle A | 18,09 | KO | - | - | |
5. | Zibohlavy B | 19,67 | KO | - | - | |
6. | Ovčáry B | 20,18 | KO | - | - | |
7. | Klučov A | 20,28 | KO | - | - | |
8. | Třebovle B | 20,64 | KO | - | - | |
9. | Kšely | 21,82 | KO | - | - | |
10. | Nové Jirny A | 22,75 | PH | - | - | |
11. | Rostoklaty A | 22,84 | KO | - | - | |
12. | Kostelec nad Černými Lesy A | 23,03 | KO | - | - | |
13. | Klučov B | 23,08 | KO | - | - | |
14. | Dobré Pole | 25,22 | KO | - | - | |
15. | Rostoklaty B | 30,35 | KO | - | - | |
16. | Klučov C | 31,70 | KO | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | 19,03 | AB | - | - | |
2. | Klučov | 19,48 | KO | - | - | |
3. | Kšely | 21,51 | KO | - | - | |
4. | Nové Jirny | 24,64 | PH | - | - | |
5. | Kostelec nad Černými Lesy | 25,23 | KO | - | - | |
6. | Lány | 28,13 | RA | - | - | |
Kostelec nad Černými lesy
|
Název soutěže a popis: |
8. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy |
Kontakt: |
|
Kdy: |
21. 09. 2019 08:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
06. 09. 2019 08:00 |
Začátek tipování: |
21. 09. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
21. 09. 2019 08:00 |
Konec hlasování: |
21. 09. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Klučov A | 19,29 | KO | - | - | |
2. | Ratenice | 20,15 | KO | - | - | |
3. | Radovesnice I | 20,39 | KO | - | - | |
4. | Klučov B | 22,29 | KO | - | - | |
5. | Velenka | 22,85 | NB | - | - | |
6. | Dolní Břežany | 23,32 | PZ | - | - | |
7. | Dolní Měcholupy | 23,93 | AB | - | - | |
8. | Popovičky | 24,24 | PH | - | - | |
9. | Ovčáry | 24,42 | KO | - | - | |
10. | Třebovle | 25,67 | KO | - | - | |
11. | Horní Měcholupy | NP | AB | - | - | |
11. | Bulánka | NP | KO | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | 19,89 | AB | - | - | |
2. | Dolní Měcholupy | 20,34 | AB | - | - | |
3. | Kšely | 22,47 | KO | - | - | |
4. | Zásmuky | 22,72 | KO | - | - | |
5. | Klučov | 23,64 | KO | - | - | |
6. | Třebovle | 25,75 | KO | - | - | |
7. | Úvaly | 26,60 | PH | - | - | |
8. | Popovičky | 26,76 | PH | - | - | |
9. | Kostelec nad Černými Lesy | 27,59 | KO | - | - | |
10. | Rostoklaty | 29,21 | KO | - | - | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Ratenice | 16,22 | KO | - | - | |
2. | Ovčáry A | 16,98 | KO | - | - | |
3. | Třebovle A | 17,59 | KO | - | - | |
4. | Klučov A | 18,95 | KO | - | - | |
5. | Třebovle B | 20,28 | KO | - | - | |
6. | Ovčáry B | 20,73 | KO | - | - | |
7. | Klučov B | 20,74 | KO | - | - | |
8. | Kostelec nad Černými Lesy A | 20,82 | KO | - | - | |
9. | Rostoklaty A | 21,46 | KO | - | - | |
10. | Zibohlavy B | 22,45 | KO | - | - | |
11. | Nové Jirny A | 23,37 | PH | - | - | |
12. | Zibohlavy A | 24,66 | KO | - | - | |
13. | Kšely | 25,95 | KO | - | - | |
14. | Rostoklaty B | 27,39 | KO | - | - | |
15. | Chářovice | 43,24 | BN | - | - | |
16. | Klučov C | 53,07 | KO | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Klučov | 18,45 | KO | - | - | |
2. | Ratenice | 20,24 | KO | - | - | |
3. | Horní Měcholupy | 22,46 | AB | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy | 25,37 | KO | - | - | |
5. | Nové Jirny | 30,58 | PH | - | - | |
6. | Lány | 31,75 | RA | - | - | |
Počet soutěží: 8 Celkem pokusů: 59
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: