Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Ra 2 | Kš 3 | Kř 4 | Ov 5 | Tř 6 | Bu 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klučov A | 5 | 99.24 | 19,19 | KO | 4 | |||||||
2. | Radovesnice I | 5 | 99.5 | 18,72 | KO | - | 4 | ||||||
3. | Ratenice | 5 | 101.91 | 19,78 | KO | - | 4 | ||||||
4. | Horní Měcholupy | 5 | 103.3 | 19,03 | AB | 5 | |||||||
5. | Klučov B | 5 | 109.51 | 21,08 | KO | - | 4 | ||||||
6. | Třebovle | 5 | 120.17 | 21,45 | KO | - | - | 4 | |||||
7. | Dolní Břežany | 5 | 121.33 | 23,07 | PZ | - | - | 4 | |||||
8. | Ovčáry | 5 | 123.82 | 24,42 | KO | - | - | 4 | |||||
9. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 147.98 | 26,75 | KO | - | 5 | ||||||
10. | Kšely | 3 | 92.34 | 25,81 | KO | - | - | - | - | 3 | |||
11. | Bulánka | 2 | 47.34 | 23,06 | KO | - | - | - | - | 2 | |||
12. | Horní Kruty | 1 | 26.1 | 26,10 | KO | - | - | - | - | - | - | 1 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Ra 2 | Kš 3 | Kř 4 | Ov 5 | Tř 6 | Bu 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Měcholupy | 5 | 105.47 | 20,23 | AB | - | - | 4 | |||||
2. | Horní Měcholupy | 5 | 107.07 | 19,89 | AB | 4 | |||||||
3. | Kšely | 5 | 113.88 | 21,34 | KO | - | - | - | 4 | ||||
4. | Klučov | 5 | 114.5 | 22,28 | KO | 5 | |||||||
5. | Zásmuky | 5 | 115.9 | 22,30 | KO | - | 4 | ||||||
6. | Třebovle | 5 | 128.19 | 23,67 | KO | - | 4 | ||||||
7. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 137.47 | 25,87 | KO | - | 4 | ||||||
8. | Ovčáry | 3 | 89.33 | 28,20 | KO | - | - | - | - | 3 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Ra 2 | Kš 3 | Kř 4 | Ov 5 | Tř 6 | Bu 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ratenice | 5 | 70.45 | 13,26 | KO | 4 | |||||||
2. | Křížkový Újezdec | 5 | 79.89 | 14,80 | PH | - | 4 | ||||||
3. | Klučov | 5 | 81.05 | 15,55 | KO | - | 4 | ||||||
4. | Ovčáry | 5 | 90.09 | 16,18 | KO | - | 5 | ||||||
5. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 90.68 | 16,60 | KO | - | 5 | ||||||
6. | Nové Jirny | 5 | 110.2 | 19,53 | PH | - | 4 | ||||||
7. | Rostoklaty | 5 | 113.39 | 19,36 | KO | 4 | |||||||
8. | Dobré Pole | 5 | 119.33 | 20,62 | KO | - | 5 | ||||||
9. | Zásmuky | 4 | 100.27 | 21,03 | KO | - | - | - | 4 | ||||
10. | Lány | 1 | 21.33 | 21,33 | RA | - | - | - | - | - | - | 1 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Ra 2 | Kš 3 | Kř 4 | Ov 5 | Tř 6 | Bu 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ovčáry A | 5 | 133.45 | 25,18 | KO | - | - | 4 | |||||
2. | Rostoklaty | 5 | 147.6 | 27,72 | KO | 4 | |||||||
3. | Třebovle | 5 | 150.71 | 23,43 | KO | - | 4 | ||||||
4. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 244.1 | 32,94 | KO | - | 4 | ||||||
5. | Doubek A | 4 | 165.12 | 30,66 | PH | - | - | - | 3 | ||||
6. | Doubek B | 3 | 170.4 | 46,50 | PH | - | - | - | - | 3 |
Poř. | Tým | Cel. | Čas | Nej.č. | Okr. | Ho 1 | Ra 2 | Kš 3 | Kř 4 | Ov 5 | Tř 6 | Bu 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klučov | 5 | 101.23 | 18,45 | KO | - | 4 | ||||||
2. | Horní Měcholupy | 5 | 104.37 | 19,03 | AB | 4 | |||||||
3. | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 132.21 | 25,23 | KO | - | - | 4 | |||||
4. | Nové Jirny | 5 | 142.57 | 24,64 | PH | - | - | 4 | |||||
5. | Lány | 5 | 144.28 | 26,76 | RA | 4 | |||||||
6. | Kšely | 3 | 70.9 | 21,51 | KO | - | - | - | - | 3 |
Celkem se účastnilo: 60 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: